Čaro okolitej prírody

Nachádza sa na známej turistickej modrej cyklotrase Bajkom okolo Hrošovho vrchu, necelý 1 km od „legendárneho zjazdárskeho Esíčka“, – ako túto zimnú šikanu a nástrahu aj tých najskúsenejších lyžiarov – všetci Novobanci poznajú. Známejší zjazd je už asi len v Kitzbühli legendárny Hahnenkamen.

Zima je tu naozaj dlhá, slnečné lúče Dva Duby pošteklia len hodinku z celého dňa a v tomto období sa málokedy teplota vyšplhá nad 0°C. Je treba sa pripraviť aj na súvislú snehovú pokrývku v priemere 20cm, ktorá dokresľuje atmosféru pobytu. Letá sú však príjemné, poskytujú dokonalý únik pred vysokými teplotami novobanského „old Townu“.

Čarovné prostredie novobanských hôr a štálov vytvára príjemnú kombináciu pre oddych, zážitok a nevšedné dobrodružstvo.

 

Za lokálnu novobanskú podporu nášho projektu Dvoch Dubov sme vďační. Ako Novobanci rodáci chceme aj my prispieť k rozvoju nášho jedinečného regiónu. Bolo nám dané, snažíme sa vracať naspäť. Aj preto majú Novobanci u nás 10% zľavu z ceny pobytu. Získať jednorázovú zľavu na ľubovoľne dlhú rezerváciu v podobe kupónu môžete na info@greatescape.sk

Ako sa dostať k dvom dubom?

K Dvom Dubom je možné sa dostať viacerými cestami, každá z vyznačených trvá cca 30-40 minút. Na mieste P1 (Nad Hrádzou 12, 968 01 Nová Baňa) ponúkame bezpečný parking. Parkovať na vlastnú zodpovednosť je možné aj na mieste P2. Nájsť StromDom to je aj dobrodružstvo a cesta k nemu priamo autom cez les k nemu u nás nepatrí.

Príď a zaži na vlastnej koži