Szuper 4 napot töltöttünk ebben a nem is olyan kicsi lombházban, négyen (két felnőtt, egy nagyobb gyerek és egy egyéves), sőt még egy kistermetű kutya is. Kaptunk kiságyat. Hagytak ott egyévesnek való szánkót, amivel a környék nagyszerű túraútvonalainak egy nagyon kicsi részét be tudtuk járni. A ház önellátó, ami egy olyan beállítottságot igényel, hogy nem riad vissza az ember a tűzrakástól a tűzhelyben, fahasogatástól, speciális mosdóhasználattól, forrásvízivástól. A természet, a kis ház csodás ablakai, a kiváló felszereltsége, a zavartalan időtöltés kárpótol mindenért!